MİSYON & VİZYON

Mİsyonumuz

Anfaş hem kendi düzenlediği organizasyonlar ile hem de organizatörlere alan kiralama yolu ile ilgili sektörlere katkı sağlamaktadır. Anfaş’ın misyonu, Anadolu’da sektörlerin üretim ve ihracat seviyesini yükseltmek, Antalya’yı fuar ve kongre şehri haline getirmek, şehrin kış aylarında da fuar ve kongre ekonomisinden yararlanabilmesini sağlamak, fuar yapılan sektörlerin yeni pazarlara açılmasına destek vermek, yurtiçinden ve yurtdışından sektör başkanlarını, bürokratları, iş adamlarını, akademisyenleri buluşturarak sektörün gelişimine ışık tutacak uluslararası bir platform yaratmak, satış ve ortaklıklar için ikili iş görüşmeleri organizasyonları gerçekleştirerek organizasyonları hem katılımcıları hem de ziyaretçileri bakımından en verimli hale getirmektir. Bunların yanı sıra Anfaş, kongre ve eğitim toplantıları, konser ve gösteriler, lansman ve eğlenceler için alan kiralamakta, böylece bölgesinde ekonomiyi canlandırmak, istihdam ve yatırıma ivme kazandırmak konularında rol oynamaktadır.

Antalya Expo Center'ın Konumu

A.E.C.'nin uluslararası havaalanına uzaklığı sadece 2 km'dir. Konum olarak katılımcı firmalara kurulum esnasında her türlü kolaylığı sağlayabilecek ulaşım ağı üzerindedir. Katılımcı ve ziyaretçilerin 5 yıldızlı resort hotellere , alışveriş merkezlerine , restoran – cafelere 5 dakikalık mesafede ulaşabilmektedirler.

Vİzyonumuz

Vizyonumuz, Anfaş Fuarlarının 10 yıl içinde dünyanın en tanınmış fuar merkezlerinden bir tanesi olarak, katılımcı ve ziyaretçi oranı başta olmak üzere tüm özellikler bakımından gelişmiş ülkelerde düzenlenen fuarlar ile benzer konuma gelmesi; Türkiye’den ve dünyadan ilgili sektör profesyonellerinin Türkiye’de buluşacağı en doğru, en verimli uluslararası platform olarak anılmasıdır.